Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Szkoła języka angielskiego Chojnice | +48 665 329 157 | kontakt@global-chojnice.pl

Native Speaker to nauczyciel, który pochodzi z kraju anglojęzycznego i posiada kwalifikacje do nauczania swojego ojczystego języka. Wiele osób poszukuje takich nauczycieli, szczególnie kiedy nie znają oni w ogóle języka polskiego. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi korzyściami z nauki języka angielskiego z Native Speakerem.

  1. Mówimy tylko po angielsku – bez wyjątku.

„Umiem czytać, dobrze znam gramatykę i wiele słówek, jednak ciężko mi rozmawiać po angielsku”. Brzmi znajomo? Jeśli tak, to wybór Szkoły Języka Angielskiego GLOBAL to strzał w dziesiątkę! Przede wszystkim, Twoje zajęcia będą prowadzone przez lektora Brytyjczyka, który posiada wysokie kwalifikacje w nauczaniu i wieloletnie doświadczenie. Ponadto nie zna on w ogóle języka polskiego – i pomimo, iż na początku lekcje mogą wydawać się trudne, szybko nauczysz się swobodnie konstruować zdania i wypowiedzi oraz rozumieć coraz więcej – choćby z kontekstu.

  1. Związki frazeologiczne i idiomy w swobodnym użyciu

 Umiejętność posługiwania się idiomami i związkami frazeologicznymi (które są uwielbiane przez Brytyjczyków lub Amerykanów) przyda się podczas wakacji, wyjazdu służbowego czy pracy. Istnieje różnica między ich znajomością a swobodnym się nimi posługiwaniem. Na zajęciach z Native Speakerem nauczysz się jak mogę one ułatwić konwersację i zaczniesz się nimi biegle posługiwać. Pomogą Ci w tym częste rozmowy z nauczycielem.

  1. Mowa potoczna

Native Speaker w sposób naturalny posługuje się potocznie używanym językiem angielskim. Podobnie jak my Polacy, Brytyjczycy, Irlandczycy czy Amerykanie również nie używają na co dzień języka literackiego. Warto zatem poznać jak wygląda język potoczny, co ułatwi Wam podróże, poznawanie nowych ludzi czy podczas korzystania z komunikacji miejskiej. 

  1. Nie tylko język angielski

Jeśli uczysz się angielskiego, aby wyjechać za granicę, Native Speaker z przyjemnością przybliży Ci kulturę swojego kraju. Możesz liczyć na wskazówki dotyczące transportu, mieszkania czy turystyki, jak i systemu miar lub sposobu poruszania się po drogach. 

  1. Certyfikat FCE lub CAE – zdany!

Native Speaker, który jest odpowiednio przeszkolony przygotuje Cię do podejścia do egzaminów Cambridge – FCE oraz CAE.

Zadzwoń!
+48 665 329 157
E-mail
kontakt@global-chojnice.pl
Lokalizacja
ul. Młodzieżowa 21a/4, Chojnice

Back to top