Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Szkoła języka angielskiego Chojnice | +48 665 329 157 | kontakt@global-chojnice.pl

Dlaczego warto uczyć się w grupie?

Dzisiejszy rodzic jest w pełni świadomy, że inwestycja w lekcje angielskiego dla dziecka to inwestycja w ich przyszłość. Otwieramy dzieciom drzwi na świat dbając o ich edukację językową. Często jednak bywa, że rodzice stają przed dylematem : czy zapewnić dziecku zajęcia indywidualne czy grupowe? Jesteśmy przekonani, że te drugie stanowią lepszy wybór. Poniżej wymieniamy kilka powodów, dlaczego tak myślimy:

  1. Dużo się dzieje!

Zajęcia w grupach to gwarancja różnorodności tematów, materiałów i form nauczania. Doświadczony nauczyciel dba, żeby podczas zajęć nie było nudno, a wszelkie zabawy czy ćwiczenia dzieci wykonują w zależności od potrzeby samodzielnie, w parach lub w grupach. Możliwości jest wiele!

  1. Umiem rozmawiać z różnymi osobami!

Zapisując dziecko do grupowych zajęć zapewniamy mu wielu partnerów do trenowania konwersacji, na różne tematy. Uczeń znajduje się wśród rówieśników, których wiedza językowa jest na tym samym poziomie. Razem uczą się odpowiadać na pytania nauczyciela i rozmawiać między sobą. Nabierają pewności siebie i uczą się, że posługiwanie się językiem obcym jest możliwe z każdym, kto ten język zna ? – nie tylko z nauczycielem.

  1. Większa różnorodność ćwiczeń i zabaw

W leksykonie zadań, ćwiczeń czy zabaw edukacyjnych większość z nich dedykowana jest do grup uczących się wspólnie. Dzieci mogą bawić się w zgadywanki czy kalambury lub tworzyć projekty artystyczne wspólnie ucząc się przy tym wielu nowych słówek, reguł gramatycznych lub wymowy. Tyle wspaniałych możliwości niestety niedostępnych w przypadku lekcji indywidualnych.

  1. Nowe znajomości

Grupowe zajęcia z angielskiego to również niepowtarzalna możliwość zawierania nowych znajomości i formowania przyjaźni – tak ważnych dla rozwoju naszego dziecka! Decydując się na taką formę nauki tworzymy dla dziecka możliwość dołączenia do nowej, ekscytującej grupy społecznej, innej od tej, którą na co dzień zna ze szkoły.

  1. Finanse – ważna rzecz!

Nie ukrywamy, że opisywana przez nas forma zajęć grupowych to również oszczędność. Wykwalifikowany nauczyciel, tym bardziej Native Speaker, zaangażowany do zajęć indywidualnych z pewnością policzy więcej za godzinę zajęć, niż zapłacimy za zajęcia grupowe. Same korzyści!

Mamy nadzieję, że powyższe argumenty Państwa przekonują ? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą szkołą!

Zadzwoń!
+48 665 329 157
E-mail
kontakt@global-chojnice.pl
Lokalizacja
ul. Młodzieżowa 25A, 89-600 Chojnice

Back to top